Meksika Açmazı

Logo

ABOUT THIS PODCAST

Categories: KomediPopüler
Türkiye 22 Episodes

Latest Episodes

Patronunla aynı otelde tatil yapmak: Sevdiceğinin yanında seni sigara almaya yollarsa? En yakın arkadaşınla sevdiceğinin kankası sevgili olacaksa, arkadaşına kefil olur musun? Arkadaşın başkasını dolandırırsa tepkin ne olur? Arkadaşının çocuğu misafirlikte televizyonunu kırarsa parasını ister misin?

Bizi kimler, nereden dinliyor? Aklınızın bir köşesinde dursun: Olmuyorsa, olmadığındandır! Markette ödeme yaparken, çok zengin biri tüm satın aldıklarınıza 10 kat para verirse?

Evleneceğin kişinin kardeşi düğünden önce sana aşkını ilan ederse? Çıplaklar kampında rahat eder misin? Çocuğunun cici babası kaç para teklif ederse bir daha asla kendi evladını görmezsin?

Kızın gelecekte, sana iş yerinde eziyet eden genç patronunu sevgilim diye eve getirirse? Üç çift gidilen bir tatilde, aranızdan biri sevgilisiyle büyük kavga edip tatili terk eder ve sevgilisini sizinle bırakırsa? Birlikte işlediğiniz bir suç söz konusu olsa, polis sorgusunda…

120 yıl sürecek bir uzay yolculuğunda, yolun başında derin uyku bölmenden uyanırsan kimi uyandırırsın? İlişkilerde yaş farkı önemli midir? Çocuğun kendinden kırk yaş büyük biriyle evlenmek isterse tepkin ne olurdu? Dede yıkama special

Aramızdan biri ölse Meksika Açmazı nasıl devam eder? İnsanlar hayvanlar gibi flörtleşseydi? Külkedisi masalına gerçekçi bir bakış.

Sevgilin bir başkasını rüyasında sayıklasa, şüphelenip telefonunu kurcalar mısın? İnsan rüyalarının hesabını vermeli midir? Kendine güvenmediğin için çöpçatanlık yaptırdığın kankan, aşkını elinden alırsa?

Arkadaşının pahalı gözlüğünü yanlışlıkla kırarsan ödemeli misin? Aşkın için hakkın olan tahttan vazgeçer misin? Meksika Açmazı Organizasyon AŞ, Metallica’yı Türkiye’ye konsere getirirse…

Küçükken yaşadığımız okul travmaları, pedagojinin temel kitabı: Çocuk Büyütürken Lazım Gelen Şeyler, Fazlı’nın 19 yaşındaki kızı Anlatan’ın 21 yaşındaki oğluyla sevgili olursa?

Misafirlikte uyulması gereken kurallar, neden bizim oyunlarımıza gelmelisiniz? Olimpiyatlarda fair play’ın dibine vurmak, imparatorun yalakası gladyatör Maksimum Kornelyus


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

00:00
00:00